Poslední fiftýn

08 Lis Poslední fiftýn

fiftyn_pozvanka_preprodej

Nominace v kategorii: HRÁČ ROKU

Erik Najman (ročník 2001)

  • Místo v CŽ ročníku 2001
  • vítěz tří turnajů dorostu kategorie “C“ (dvouhra)
  • opora družstva dorostu (liga)
  • v letošním roce odehrál 17 turnajů

Josef Zapletal (2003)

  • místo v CŽ ročníku 2003
  • vítěz turnaje st. žáků kategorie “B“ v Třebíči (dvouhra) a účastník MČR
  • první hráč družstva st. žáků (postup do žákovské ligy)
  • účastník více jak 20 turnajů

Kristýna Jurková (1997)

  • místo krajský přebor žen
  • opora družstva dospělých (II. liga)
  • zúčastnila se 14 turnajů
  • Místo v CŽ mezi ženami

Nominace v kategorii: DRUŽSTVO

 

  • mladších žáci – 4. místo v žákovské lize

za družstvo hráli: Michal Kozumplík, Martin Kadlečík, Ondřej Sucháň, Martin Ševčík, Ondřej Turčín, Ondřej Janík, Kristýna Tomajková a Veronika Chalupová

kapitán: Pavel Štěpánek

  • starších žáci – bez porážky postup do žákovské ligy

za družstvo hráli: Josef Zapletal, Kryštof Bednařík, Jan Hrazdil, Michal Kozumplík, Viktor Puk, Radek Hložánek, Kristýna Tomajková, Stella Krivičková, Nina Míčová a Lucie Grančaiová

kapitán: Jan Svoboda

  • dorost – 6. místo v dorostenecké lize

za družstvo hráli: Jan Gajzur, Erik Najman, Jiří Novák, David Mišťúrik ml., Jan Kallus, Josef  Zapletal, Jan Momčil, Tomáš Baláži, Patricie Hlinková, Terezie Pluhařová, Barbora Směřičková a Kateřina Nováková.

Kapitán týmu David Mišťúrik st.


Nominace v kategorii: VÝKONOSTNÍ/ŽEBŘÍČKOVÝ POSUN

Ondřej Sucháň  (2005)

  • žebříčkový posun – ml. žáci: z 301. místa na 131. místo.,

– st. žáci: z 1062. místa na 580. místo

  • vítěz čtyř turnajů ml. žáků ve dvouhře
  • účast na 20 turnajích

 Rudolf Stindl (2003)

  • žebříčkový posun – st. žáci: ze 1062. místa na 421. místo.
  • finalista dvouhry a vítěz čtyřhry na turnaji v Bzenci
  • účast na 15 turnajích

Michal Kozumplík, (2004)

  • žebříčkový posun – ml. žáci: ze 138. místa na 48. místo.

– st. žáci: z 565. místa na 161. místo

  • vítěz dvou turnajů ve dvouhře st. žáků
  • 2x třetí místo na krajském přeboru ml. žáků ve čtyřhře
  • účast na více než 30 turnajích

Nominace v kategorii: DEBLISTA (hráč čtyřhry)

 

David Mišťúrik (2001)

  • 3x vítěz turnaje dorostu ve čtyřhře
  • s týmem dospělých „C“ postup do II. třídy krajské soutěže

Ondřej Turčín (2004)

  • 5x vítěz turnaje ml žáků ve čtyřhře
  • v soutěži družstev vyhrál 10 utkání ve čtyřhře a pouze jednou prohrál

Martin Kašpar (1989)

  • nejlepší hráč týmu dospělých ve II. lize

Nominace v kategorii: NEJLEPŠÍ HOSTUJÍCÍ HRÁČ

 

Terezie Pluhařová – TK Agrofert Prostějov (2002)

  • TENIS SLOVÁCKO reprezentovala v dorostenecké lize
  • ve dvouhře zvítězila ve všech utkáních
  • vítězství na MČR 2016 ve čtyřhře

Martin Bugaj – TK SK Zlín (1999)

  • TENIS SLOVÁCKO reprezentoval ve II. lize dospělých
  • účastník Pardubické juniorky 2016
  • místo v CŽ dorostu

Jiří Novák – TK Agrofert Prostějov (2001)

  • TENIS SLOVÁCKO reprezentoval v dorostenecké lize a v družstvu dospělých „C“ (postup do II. třídy krajské soutěže)

vítěz čtyř turnajů v dorostu