Poslední fiftýn: Hráčem roku je Josef Zapletal

Oddanost-klubu_sin-slavy_hrac-roku - kopie

01 Pro Poslední fiftýn: Hráčem roku je Josef Zapletal

 

V sobotu 25. listopadu proběhlo v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě pod názvem Poslední fiftýn vyhlášení nejlepších tenisových hráčů regionu Slovácko za rok 2017. V příjemném prostředí restaurace Rybníček si několik desítek hostů vyslechlo jména vítězů v šesti kategoriích.

Slavnostní vyhlášení proběhlo pod záštitou starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy.

 

Výstřižek

Na obsáhlou fotogalerii ze slavnostního večera se podívejte ZDE.

„Všechno proběhlo výborně, restaurace byla plná a atmosféra velmi příjemná. K vyhlašování nejlepších tenistů se budeme určitě vracet i v příštích letech. Osvědčilo se i místo vyhlášení, v restauraci Rybníček jsme vytvořili moc příjemnou neformální atmosféru a navíc jsme byli na domácí půdě,“ zhodnotil Poslední fiftýn 2017 prezident tenisového klubu David Mišťúrik.

Do síně slávy byla uvedena Marta Hrňová, jedna z nejlepších hráček okresu Uherské Hradiště a pravidelná účastnice krajských přeborů jednotlivců. Mezi její největší úspěchy lze počítat tři tituly mistryně ČR v seniorech a také je dvojnásobnou vítězkou seniorské olympiády zemí Rakouska, Maďarska, Slovenska, Chorvatska a České republiky.

Na Skokana roku 2017 byli za největší výkonnostní/žebříčkový posun nominováni Ondřej Sucháň, Marek Němeček a Tobiáš Lačňák. Titul si nakonec odnesl Marek Němeček, vítěz všech mistrovských utkání v kategorii mladších žáků a účastník 21 turnajů.

Šanci stát se Deblistou roku 2017 měli David Mišťúrik mladší, Ondřej Turčin a Michal Kozumplík. Z vítězství se nakonec radoval poslední jmenovaný, účastník 27 turnajů a aktuálně 34. hráč celkového žebříčku ročníku 2004.

Cena Oddanost tenisu a přínos pro klub putovala do rukou Pavla Štěpánka, trenéra A mužstva mladších žáků.

U titulu Družstvo roku 2017 se rozhodovalo mezi staršími žáky, družstvem baby tenisu a dorostem. Největší radost mělo nakonec družstvo starších žáků, které v letošním roce pod vedením kapitána Jana Svobody obsadilo parádní 4. místo v žákovské lize.

A kdo se stal Hráčem roku 2017? O vítězství v této kategorii bojovali Ondřej Sucháň, Josef Zapletal a Martin Kašpar. Vavříny vítězství nakonec zdobí Josefa „Pepína“ Zapletala. Ten přesvědčil aktuálně 9. místem v celkovém žebříčku ročníku 2003, vítězstvími na turnajích starších žáků kategorie A a v krajském přeboru starších žáků (kde kraloval dvouhře i čtyřhře), účastí na mistrovství České republiky a dvou mezinárodních turnajích.

Oddanost-klubu_sin-slavy_hrac-roku - kopie