15.09.21

Krajské finále Babytenis 4.9.2021

V sobotu 4. září se naši mladí tenisté zúčastnili oblastního finále na kurtech ŽLTC Brno v kategorii "baby". Do finále se družstvo kvalifikovalo z prvního místa v jarní č… více

01.09.21

Pepa Zapletal zvítězil na ITF v Liberci

Pepa " Pepíno" Zapletal vyhrál mezinárodní turnaj do 18 let ITF J5 v Liberci. výsledky ZDE více

13.08.21

Josef Zapletal na Pardubické juniorce

Josef Zapletal přivezl z MČR stříbro Hráč klubu Tenis Slovácko Josef „Pepíno“ Zapletal se už potřetí probojoval na mistrovství České republikydorostu (Pardubická juniorka). A dařilo se mu… více

13.08.21

Nábor na novou sezónu + varianty tenisové přípravy

Nábor - TENIS SLOVÁCKO | Sport v okolí - sportovní akce a kluby (sportvokoli.cz) Ohledně upřesnění informací nebo konzultace kontaktujte prosím od pondělí 23. srpna hlavního trenéra Jana… více

09.08.21

Starší žáci C 7.-8. 8.2021

Celostátního turnaje starších žáků se zúčastnilo 11 hráčů. Turnaj proběhl v areálu Sportparku Rybníček ve Starém Městě. Vízězství vybojoval Radek Laššan (HTK… více

02.08.21

Okruh JmTS v Babytenise na Slovácku

Na přelomu července a srpna se na Slovácku uskutečnil okruh Jihomoravského tenisového svazu v Babytenise. Celý okruh se pořádá JmTS pod záštitou Hejtmana Jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha… více

21.07.21

I naši Babytenisti jsou vidět.

Jakub Stalčík ročník 2014 skvěle reprezentoval klub klub Tenis Slovácko na celostátním turnaji v Přerově. Po skvěle zvládnutých zápasech v základním skupině, které dokáz… více

19.07.21

Hráči TS o víkendu získali dva tituly .

Úspěšné tažení hráčů Tenis Slovácko na víkendových turnajích. Eliška Kouřilová zvítězila na celostátním turnaji dorostenek v Kyjově, když během celého… více

12.07.21

David Doležal získal druhý titul v řadě.

David Doležal (Tenis Slovácko) vyhrál svůj druhý turnaj v řadě. A společně se svým obvyklým parťákem Josefem Brtnikem ( Drnovice) , se kterým trénuje v TAS ( Tenisová akademie Slovácko) zv… více

03.07.21

Výsledky ( úspěchy) hráčů Tenis Slovácko

David Doležal zvítězil na turnaji mladších žáků v Brně - Chrlice . Společně s Josefem Brtnikem došel do finále čtyřhry. Výsledky ZDE Michal Kozumplík došel do semifinále dvouhry… více