Poslední fiftýn 2020

Podobně jako spousta dalších sportovních a kulturních akcí, se i anketa Poslední fiftýn, která pravidelně oceňuje nejlepší tenisové hráče Slovácka, přesunula do online světa. Rozhodl o tom výkonný výbor klubu Tenis Slovácko 24.11.2020.

Za rok 2020 byly vyhlášeny pouze dvě kategorie a výkonný výbor rozhodl takto:

Vítězem v kategorii Hráč roku se stává Josef Zapletal (2003)

Josef Zapletal po celý rok 2020 příkladně reprezentoval klub Tenis Slovácko na turnajích jednotlivců, a to především na podnicích té nejvyšší kategorie („A“ turnaje a Mistrovství České republiky). Zároveň patřil mezi pilíře družstva dospělých Tenisu Slovácko, které obsadilo 4. místo v Jihomoravské divizi. Také byl vůdčím hráčem v týmu dorostu, který obsadil 2. místo v Jihomoravské lize.

Družstvem roku se stává tým Dorostu B

Dorost B jako jediný tým ze všech družstev klubu Tenis Slovácko dokázal postoupit do vyšší soutěže (I. třídy). Tým hrál ve složení Radek Hložánek, Ondřej Sucháň, Viktor Puk, Martin Ševčík, Rudolf Stindl, Jan Raštica, Eliška Kouřilová, Nicol Gregůrková a Barbora Veselá. Kapitánem týmu byl Igor Hložánek.

Oceněným gratulujeme a těšíme se na brzké setkání na tenisových dvorcích.